O firmie

Wierzymy, że warto czerpać z natury to, co najlepsze dla zdrowia i szczęścia człowieka. Naszym celem jest tworzenie kosmetyków skutecznych, pielęgnujących i nie zawierających żadnych sztucznych substancji.

Kosmetyki naturalne wymagają specyficznego podejścia. W ich produkcji nie chodzi o zwiększanie zasięgu i zysku za wszelką cenę. Sensem tej pracy jest domowy, codzienny wysiłek podejmowany na rzecz najbardziej skutecznego łączenia składników roślinnych i mineralnych.

Nasze produkty są w 100% ekologiczne i naturalne. Nie korzystamy z żadnych sztucznych utrwalaczy i fabrycznych aromatów. Nie ukrywamy składu naszych produktów, ponieważ każda substancja wyróżnia się oryginalnymi właściwościami pielęgnacyjnymi.

Tworzymy kremy do twarzy na dzień i na noc. Oferujemy ponadto: balsamy, pomadki i kremy do rąk. Domowe kosmetyki w naszym sklepie są w pierwszej kolejności używane przez nas i naszych bliskich, dlatego wkładamy w nie całe serce.

Nie konkurujemy z masowymi produktami wielkich koncernów, bo zwyczajnie oferujemy coś innego. Coś lepszego i zdrowszego. Alternatywnego, bo wyrastającego wyłącznie z natury.